VVN Zwolle: Opfriscursus rijvaardigheid
Senioren zijn vaak erg kwetsbaar in het verkeer. Ze hebben een groter risico om betrokken te raken bij ongevallen. Deze opfriscursus is voor 65+ers met rijbewijs B(E) en wonend in Zwolle of de directe omgeving. VVN Zwolle verzorgt zowel in het voorjaar als in het najaar 4 cursussen. De volgende cursus wordt gehouden in het voorjaar van 2018 op uitnodiging. Bij voldoende ruimte kan aanmeldingen mogelijk via een advertentie in de Swollenaer.
Direct naar VVN Zwolle: Opfriscursus rijvaardigheid
Aanvullende informatie
Dekkingsgebied(en)
Zwolle
Kenmerken
Geven van algemene informatie en advies
Kanalen
Aan loket/op eigen locatie
Wie levert de informatie of het advies?
Een professional
Betaling
Geen/gratis
VVN Zwolle
De VVN afdeling Zwolle draagt zorg voor de realisatie en uitvoering van de vertaling van de missie op lokaal niveau. Zij streeft dit na in de vorm van permanente verkeerseducatie en diverse campagnes om het gedrag van mensen in het verkeer op een goede manier te beïnvloeden. Voor een belangrijk deel van haar werk is de landelijke vereniging VVN afhankelijk van de inzet van lokale afdelingen.
Als plaatselijke afdeling organiseert VVN Zwolle cursussen en geeft voorlichting. Daarvoor is de afdeling nauw betrokken bij de uitvoering van de gemeentelijke plannen en zet zij zich samen met burgers in voor het verbeteren van verkeersonveilige situaties. Speciale aandacht heeft de VVN Zwolle voor de zwakkeren in de samenleving zoals kinderen en ouderen. De projecten binnen de regio richten zich voornamelijk op deze doelgroepen.
De lokale afdeling van VVN is opgericht op 6 april 1976.