Stomerij- en wasservice aan huis

Lekker makkelijk. Dobbie doet met plezier de was voor u. Geef jouw was-, strijk- en stoomgoed mee aan dobbi, de voordeligste stomerij- en wasservice aan huis in Nederland. De was wordt thuis gratis opgehaald en schoon bezorgd binnen 48 uur. Via een handige app of telefonisch geef je dobbi opdracht om de was op te halen. Je weet vooraf wanneer jouw waszak wordt opgehaald en bezorgd, in een 2-uurs tijdvak tussen 8.00 en 20.00 uur.
- € 12,50 ledenkorting op eerste bestelling
- 5% ledenkorting op elke volgende bestelling
- 48 uurs service
- Geen bezorgkosten
- Beste stomerij van NL
Direct naar Stomerij- en wasservice aan huisAanvullende informatie
Dekkingsgebied(en)
Groningen, Nederland
Soorten hulp
Wassen en strijken
Ledenvereniging
Je kan zoveel meer met de ledenvereniging
De ledenvereniging is er als je wel wat hulp kunt gebruiken. Omdat je op leeftijd bent bijvoorbeeld. Een zieke helpt. Ziek thuis ligt. Of als het leven gewoon even tegenzit. De ledenvereniging helpt je verder. Zodat je door kunt met je leven. Zelfstandig, veilig en plezierig. En dat voor maar € 21,50 per kalenderjaar.
Top 5 voordelen
- Gratis hulp en advies van onze ledenconsulenten.
- Gratis loophulpmiddelen lenen, zoals krukken.
- Gratis behartiging van uw belangen.
- Collectieve korting bij diverse zorgverzekeraars.
- Korting op personenalarmering, cursussen, in de thuiszorgwinkel en nog veel meer.
Bekijk alle ledenvoordelen op ledenvereniging.nl/ledenvoordeel.
320.000 Leden
De ledenvereniging werkt nauw samen met Espria en haar zorgonderdelen Icare, Evean en Zorggroep Meander. Er zijn 320.000 huishoudens lid.